Kočky umístěné

Kočky, které byly v naší péči a již našly domov

Mango

Krásný rezavý kocourek se potuloval v Praze 13 – Ovčím hájku. Kocourek od začátku byl velice klidné povahy, v dočasce si oblíbil spaní v posteli a hlasitě si vyžadoval pozornost. Žil v dočasce u Daniely.

Kastrovaný, odčervený a dvakrát očkovaný. Nový domov nalezl na Umísťovací výstavě For Pets. 

Mourinka II - Zelenoočka

Celkem čtyři koťata se na konci léta přitoulala do chatové oblasti Košátky, lidé je krmili a přes zimu tam měla zateplené boudičky. Dvě z koťat se na jaře dostala do naší péče, Zelenoočka byla více zdrženlivá, nechala se hladit a krásně předla. Hravá. 

Kastrovaná, cca 6 měsíců. 

Žila se sestřičkou v depozitu ve Stodůlkách.

Našla nový domov u rodiny i se svou sestrou

Mourinka I - Žlutoočka

Celkem čtyři koťata se na konci léta přitoulala do chatové oblasti Košátky, lidé je krmili a přes zimu tam měla zateplené boudičky. Dvě z koťat se na jaře dostala do naší péče, Žlutoočka byla více odvážná a krásně mazlivá a hravá. 

Kastrovaná, cca 6 měsíců. 

Žila se sestřičkou v depozitu ve Stodůlkách.

Našla nový domov u rodiny i se svou sestrou.

Luna

Spolu se svou sestrou Mourinkou žily v nevhodných podmínkách, ze kterých si odnesly citlivé zažívání. Dlouho se léčily z průjmu. Luna cca 10 měsíční želvovinová kočička je velmi hravá, ale od člověka si udržovala odstup, jedla z ruky, ale hlazení se vyhýbala. 

Kastrovaná, odčervená a dvakrát očkovaná.

Žila v depozitu ve Stodůlkách. 

Našla nový domov na Umísťovací výstavě v Gabrielu Loci. V novém domově má kočičí kamarádku.

Mourinka/ Iggy

Spolu se svou sestrou Lunou žily v nevhodných podmínkách, ze kterých si odnesly citlivé zažívání. Dlouho se léčily z průjmu. Mourinka cca 10 měsíční kočička je velmi hravá, mazlivá, upovídaná.

Kastrovaná, odčervená a dvakrát očkovaná.

Žila v depozitu ve Stodůlkách. 

Našla nový domov na Umísťovací výstavě v Gabrielu Loci. V novém domově má kočičí kamarádku.

Princezna Lili

Byla odchycena v Sapě spolu se svojí maminkou. Dlouhosrstá, hravá, ráda jedla a krásně se mazlila.

Žia v depozitu ve Stodůlkách.

Našla nový domov u rodiny, kde má i kočičího kamaráda.

Týnka

Byla zachráněna z benzínové pumpy se svými třemi koťaty, původně měla koťat pět, ale dvě už v době příjezdu byla přejetá. Od začátku byla mazlivá, hravá, klidná, trochu si vyžadovala pozornost. 

V karanténě byla v depozitu ve Stodůlkách, pak žila i se svými koťaty v dočasce u Vlasty. Kastrovaná, dvakrát očkovaná.

Našla domov u milého pána na umísťovací výstavě v Gabrielu Loci.

Pivo

Tento rezavý kocourek byl zachráněn z benzínové pumpy se svojí maminkou a dvěma sourozenci. Byl trochu plachý, hravý a občas ukazoval bříško. 

V karanténě byl v depozitu ve Stodůlkách, pak žil s celou kočičí rodinou v dočasce u Vlasty. Kastrovaný a dvakrát očkovaný.

Našel domov v domečku se zahrádkou u Velvar, má tam další kočičí kamarády.

Josífek

Tento mourovatý kocourek byl zachráněn z benzínové pumpy se svojí maminkou a dvěma sourozenci. Byl ze sourozenců nejvíce kontaktní, mazlivý a hravý. Postupem času začal přivírat oči, protože mu rostly řasy směrem do očí, což se operativně odstranilo.

V karanténě byl v depozitu ve Stodůlkách, pak žil s celou kočičí rodinou v dočasce u Vlasty. Kde si ho Vlasta oblíbila a nakonec u ní našel trvalý domov.

Našel domov v domečku se zahrádkou u Velvar, má tam další kočičí kamarády.

Stella II

Tato černá malá kočička byla zachráněn z benzínové pumpy se svojí maminkou a dvěma sourozenci. Byla ze sourozenců nejvíce plachá, ale velice jemná a hravá. 

V karanténě byla v depozitu ve Stodůlkách, pak žila s celou kočičí rodinou v dočasce u Vlasty.

Našla domov u pána, který hledal černou kočičku jako kamarádku pro svého kocourka. 

Vendelín II

Přišel k nám spolu se třemi sestřičkami po smrti majitele, nějakou dobu koťata přežívala na zahradě, kde je sousedé krmili. Všechna čtyři koťata byla velice hubená a v podstatě nesocializovaná. Vendelín byl ze všech sourozenců nejvíce přítulný, mazlivý a hravý. 

Při první adopci ho starší kočička nepřijala, tak Vendelín hledal nový domov, nakonec si našel domov u své sestřičky Blaženky a žije nedaleko nás na Zličíně.

Blaženka

Přišla k nám spolu s bráškou Vendelínem a dvěma sestřičkami po smrti majitele, nějakou dobu koťata přežívala na zahradě, kde je sousedé krmili. Všechna čtyři koťata byla velice hubená a v podstatě nesocializovaná. Blaženka byla ze sester nejvíce odvážná, klidná, občas se nechala pohladit. Byla jako jediná při příchodu již vykastrovaná. Ostatní veterinář odmítl vykastrovat z důvodu nízké váhy. Postupem času se dokázala s člověkem skamarádit. Žila v depozitu ve Stodůlkách.

Nový domov si našla v rodině kousek od nás na Zličíně, kdy si s pánem při návštěvě padli do oka.

Ofélie

Přišla k nám spolu s bráškou Vendelínem a dvěma sestřičkami po smrti majitele, nějakou dobu koťata přežívala na zahradě, kde je sousedé krmili. Všechna čtyři koťata byla velice hubená a v podstatě nesocializovaná. Ofélie byla ze sester nejvíce bázlivá, poznat byla na první pohled, měla jizvu na nose, možná důvod její nedůvěry.  Než přišli sourozenci k nám  veterinář kromě jedné je odmítl vykastrovat z důvodu nízké váhy. Po celou dobu byla nedůvěřivá k člověku. Jediný ústupek bylo jídlo z ruky.

Žila v depozitum ve Stodůlkách

Nový domov si našla u slečny Kristýny, má tam za kamaráda pejska. Do dočasky si slečna vzala i její sestru Toničku. 

Tonička a její koťata

Přišla k nám spolu s bráškou Vendelínem a dvěma sestřičkami po smrti majitele, nějakou dobu koťata přežívala na zahradě, kde je sousedé krmili. Všechna čtyři koťata byla velice hubená a v podstatě nesocializovaná. Tonička byla bázlivá. Než přišli sourozenci k nám  veterinář kromě jedné je odmítl vykastrovat z důvodu nízké váhy. Po celou dobu byla nedůvěřivá k člověku. Jediný ústupek bylo jídlo z ruky.

Žila v depozitu ve Stodůlkách, pak v dočasce u Kristýny, kde získala důvěru v člověka. Porodila tam tři koťátka – siamskou holčičku a dvě mourované. Našla nový domov spolu se svojí siamskou dcerou. Mourinka našla domov na umísťovací výstavě v Gabrielu Loci.

Nový domov si našla  , má tam za kamaráda pejska. Do dočasky si slečna vzala i její sestru Toničku. 

Péťa

Tento šedivý kocourek byl chycen spolu se svou želvovinovou sestřičkou jako odrostlé kotě ve Stodůlkách ve výrobním areálu na jeřáby. Byl plachý, ale hravý. Časem odkoukal od sestry, že mazlení je fajn.

Žil v depozitu ve Stodůlkách. Našel domov spolu se svou sestrou v Krkonoších na farmě.

Pavlínka

Tato želvovinová kočička byla chycena spolu se svým šedivým bratříčkem jako odrostlé kotě ve Stodůlkách ve výrobním areálu na jeřáby. Byla mazlivá a hravá. 

Žila v depozitu ve Stodůlkách. Našla domov spolu se svým bratrem Péťou v Krkonoších na farmě.

Puntík a Mourek

Kočka Mína byla odchycena v Sapě, byla ve velmi vážném stavu, měla zápal plic, den po odchytu porodila koťata, přežila jen dvě Puntík a Mourek. Přikrmovali jsme je a pomáhali jsme se o ně starat. 

Našli společný domov u jedné z dobrovolnic.

Divoká Boženka a jejich pět koťat

Divoká mourovaná kočička Boženka žila na zahradě, kde však také žili i dva psy bojového plemene, který objekt hlídali. Majitelka objektu se obávala, že její psi by mohli ohrozit koťata, která tam Boženka porodila. Přivezla Boženku i s pěti klubíčky. Dvě koťátka byla černá s bílými fleky, dvě byla mourovaná s bílými fleky a jedno černé. Všechna koťata byla hravá, zdravá, mazlivá.

Kočičí rodinka žila v depozitu ve Stodůlkách. Koťata jsou odčervená, dvakrát očkovaná. 

Koťátka našla nové domovy, nejdéle na nový domov čekala černá Rozárka, která však byla z koťátek největší mazel a parťák. Jejich maminka Boženka byla vykastrovaná a vrácená zpět na svojí zahradu.

Růženka/ Amáta

Růženka žila venku v křoví blízko stanice metra Hůrka se svojí divokou černobílou maminkou a dvěma sestřičkami. Na konci listopadu nás na ně upozornila dvojice hodných lidí, blížila se zima a sněhová kalamita a koťátka by mohla nachladnout. Koťátka se nechala chytit do ruky, ale maminka se ukryla hluboko ve křoví. Ale nakonec se nám jí podařilo také chytit. 
V dočasce u Moniky se všechna koťátka krásně socializovala.
Růženka je vítací, hravá a mazlivá, no prostě sladký brouček. Je odčervená a očkovaná.

Lili

Lili žila venku v křoví blízko stanice metra Hůrka se svojí divokou černobílou maminkou a dvěma sestřičkami. Na konci listopadu nás na ně upozornila dvojice hodných lidí, blížila se zima a sněhová kalamita a koťátka by mohla nachladnout. Koťátka se nechala chytit do ruky, ale maminka se ukryla hluboko ve křoví. Ale nakonec se nám jí podařilo také chytit. 
V dočasce u Moniky se všechna koťátka krásně socializovala.
Lili je hravá, zvědavá. Je odčervená a očkovaná.
V novém domově má kamaráda Lojzíka.

Baruška

Baruška žila venku v křoví blízko stanice metra Hůrka se svojí divokou černobílou maminkou a dvěma sestřičkami. Na konci listopadu nás na ně upozornila dvojice hodných lidí, blížila se zima a sněhová kalamita a koťátka by mohla nachladnout. Koťátka se nechala chytit do ruky, ale maminka se ukryla hluboko ve křoví. Ale nakonec se nám jí podařilo také chytit. 
V dočasce u Moniky se všechna koťátka krásně socializovala.
Baruška je hravá, trochu opatrná. Je odčervená a očkovaná.